Srpen 2013


Ukázka The Sims 3

30. srpna 2013 v 21:31 | Anna M. a Dominik H.
Video obsahuje fotky ze znělek dodatků a kolekcí z TS3, EA na ně vlastní všechna práva,
Slunečné pobřeží

30. srpna 2013 v 10:47 | Dominik H. |  Dodatky
Druhé město ze Store, které mě super skvěle nadchlo se jmenuje Slunečné pobřeží. Slunečné pobřeží taktéž představuje předměty, které hru skvěle obohatí. Město se mi opravdu líbí, akorát se moc nehodí do dodatku roční období, protože s Isla Paradiso jsou to dvě města, kde asi nikdy nesněží a nikdy sněžit nebude. Tedy, v reálném světě. Ve hře klidně :) Můžete si to nastavit podle libosti.
Početní tabulka:
Standartní verze: 2450 Simpointů
Zlatá verze: 4350 Simpointů
Lucky Palms představuje obrovskou škálu předmětů. Palmy, akvárium pro rybičky, sedačky, závěsy a tak dále. Ale největším přepychem a chloubou Slunečného pobřeží jsou ty dva předměty. !ALE! pokud chcete oba a i ty palmy, akvária... tak musíte mít zlatou edici. O co se jedná? Pokud si koupíte standartní verzi, získáte saunu spousta páry, ve které když se váš simík smočí v bahně, či si tam pouze sedne, tak se mu přidá náladovka. Navíc se dá v sauně dělat WooHoo ve kterém se můžete určitě pokusit buď o kluka a nebo o holčičku, takže pokud chcete mít například kluka, tak si v WooHoo vyberte pokusit se o kluka. Pokud si koupíte zlatou verzi, získáte saunu, bonusové předměty a masážní stůl nekonečný sen. Doporučuju vám. Nejvtipnější je akupunktura :-). Tak, toto bylo krásné Slunečné pobřeží, které je naprosto SKVĚLÉ a hodí se do dodatku tropický ráj. Za tu cenu se to vyplatí :-) Hezký den a příště budu hodnotit Dračí Údolí.
Hodnocení města: ☺☺☺☺☺ z ☺☺☺☺☺
Všechna práva vlastní EA a www.sims-3.net


Lucky Palms

29. srpna 2013 v 11:01 | Dominik H. |  Dodatky
Někteří říkají, že utrácet za města ze Store je největší kravina, protože prý už tam některá města jsou. Jsou , ale mě se třeba Twinbrook a Moonlight Falls nelíbí. Navíc, každé město má svoji Auroru? U každého města máte jinou náladu a jiný pocit. Když hraju v Dragon Valley, mám pocit tajemna, když Slunečné pobřeží, mám pocit klidu a tak dále. Dnešní článek bude o městě s názvem Lucky Palms.
Početní tabulka:
Standartní verze: 2450 Simpointů
Zlatá verze: 4350 Simpointů
Město Lucky Palms jsem si jako modelku vybral, protože nabízí největší a nejrozšířenější obsah ze zlaté edice a i vlastně ve standartní. Pohne vám to hrou. Čím? Ve standartní verzi Lucky Palms najdete studnu přání, která je skvělá pokud hledáte lásku nebo pokud se dlouho snažíte o miminko, ale pořád nic. Někdy se to však může zvrtnout a pokud třeba dívka hledá partnera, z vody ji například vyskočí dívka a mimino třeba může mít ošklivé vlastnosti, ale i tak je to skvělý nápad, akorát mi příjde, že se do Lucky Palms moc nehodí, spíš bych ho dal do Aurora Skies, Monte Visty a nebo do Dragon Valley, ale tam toho je už dost. Nyní se podíváme do zlaté verze, v je také studna přání, ale je tam i něco ve smyslu Las Vegas. Takže: Jackpot, Stůl na Blackjack, který provozuje sympatický SimBot :D a samozřejmě ta studna přání, jak jsem říkal. Zlatá edice se perfektně hodí do Bridgeportu nebo Starliht Shores
Moje hodnocení města je maximální: ☺☺☺☺☺ z ☺☺☺☺☺
Všechna práva za foto vlastní: EA a www.destructoid.com sims.wikia.com

Zhnusuje se mi Lunar Lakes a začíná se mi líbit Monte Vista

27. srpna 2013 v 21:03 | Dominik H. |  Rady ke hře
Pamatujete si na to, jak jsem před měsícem dělal žebříček o městech z Sims 3 a Monte Vista skončila poslední a Lunar Lakes mezi prvními? Už tomu tak není, prohodil jsem je, proč? To se dozvíte :P

Co se mi na městech líbí:
LUNAR LAKES
- Vzhled
- Stromy, keře...
- Křivky města
MONTE VISTA
- Vzhled
- Nádvoří (?)
- Kopec

Co se mi na městech nelíbí
LUNAR LAKES
- Trubky všude kolem
- Všechny ikony jsou stejné, nemůžete hledat dobře
- Město mi trochu začíná připomínat skládku
MONTE VISTA
- Silnice
- Podle mě až moc přehnané to, že všude jsou hrady a spojitost s hrady (ale to je vlastně záměr)

K jakým dodatkům se města hodí?
LUNAR LAKES
- Do budoucnosti
- Luxusní bydlení
MONTE VISTA
- Domácí mazlíčci
- Přepychové ložnice

Oni se vlastně oba světy odlišují a vylučují navzájem, protože Lunar Lakes je město budoucnosti a Monte Vista minulosti, ale prostě, najednou se mi Lunar Lakes přestalo líbit. Za pár dnů udělám opět žebříček s mými nejoblíbenějšími městy :)

Poděkování Defi ♥

27. srpna 2013 v 20:28 | Dominik H.
Defi, strašně moc bych ti chtěl poděkovat za výhry v dnešní odpolední soutěži :) Opravdu díky, alespoň se nějak na ten poslední týden prázdnin zabavím :-)
Jinak, jsi pro mě velkou inspirací a jsem rád, že jsem tvůj LP objevil na YT a postupně pak začal dívat na tvé ostatní LP a GP a speciální videa. Škoda, že jsi ale přestala se Simscastem ;( ale bylo to tvoje rozhodnutí. To je tak vše, doufám, že božská Defi nikdy nepřestane točit LP ♥


The Sims 3 Hrátky osudu pod pokličkou

26. srpna 2013 v 14:22 | Dominik H. |  Dodatky
Další dodatek, který by měl každý ihned po ročním období a domácích mazlíčkách mít. Ale to je čistě můj názor. Nebudu tu nic prodlužovat a prozrazovat, jdeme psát.
O čem dodatek je?
Dodatek je o lepším prožití všech životních generací. Jedodušše obohatí a přidá nové možnosti všech generací u simíků a přidá spoustu věcí (palanda, kočárky, domy na stromě, vodní klouzačky...) a váš simík bude moci být chlupatý ( :D ) a přidá toho do hry spoustu.
Jaká jsou nová celoživotní přání?

ŽÁDNÁ

Kroužky pro děti:
Hudební klub
Hudební klub
Sportovní klub
Sportovní klub
Debatní klub
Debatní klub
Dramatický klub
Klub činoher
Umělecký klub
Umělecký klub
Studijní klub
Studijní klub
Výrobní klub
Výrobní klub
Klub novinářů
Klub novinářů
* všechny kroužky navyšují danou schopnost

Nové vlastnosti:
Pečující Trait nurturing.png
Rebel Trait rebellious.png
O všech generacích:
Miminko- Vaše miminko, které se vám narodí dostane ihned po narození imaginární hračku, která s ním roste a simík ji do doby, než vyroste do batolete bude v jeho inventáři.
Batole- Imaginární hračka ožívá a vy si s ní budete moci hrát.
Dítě - Vaše dítě a i teenager bude moci chodit na mimoškolské kroužky jako hudební klun, sportovní klub, výtvarnický klub... a simík bude moci mít dům na stromě a pokud se vám narodí dvojčata a nebo prostě budete mít dva sourozence a málo místa, budete moci je nechat spát v palandě.
Teenager- Vlastnost rebel není jen tak vlastnost. Teenager bude moci vyvádět lumpárny. Házet do ředitelny žáby, dávat před dům smrduté pytlíky, házet na dům vejce, nabarvit vodu ve sprše, rozbít záchod a dát na židli prdící pytlík.
Mladý dospělý- Pokud budete chtít rychleji navázat konverzaci, budete moci dát dívce květinu a tím ji lépe okouzlit. Navíc přibyde spousta dortů na svatby :)
Dospělý - Simík bude moci mít krizi středního věku a tu si bude moci vybít na novém auťáku a nebo na televizi. Čemu dáte přednost?
Senior- Simík bude moci vzpomínat na svůj život a bude moci chodit o holi.
Nová příšera: Imaginární hračka
Nové město: Žádné
Obecné zhrnutí: Pokud vás nudí dané možnosti a chcete, aby si simíci více uživali život, tak si dodatek kupte. Za ty peníze to stojí, avšak si myslím, že tyto možnosti měli být už v základce.
Moje hodnocení dodatku je: ☺☺☺☺ z ☺☺☺☺☺
Obal hry:
Načítací obrazovka:
Obrázek ze hry:
Všechna práva za foto vlastní EA

The Sims 3 Po setmění pod pokličkou

26. srpna 2013 v 13:57 | Dominik H. |  Dodatky
Další dodatek, podrobně, třetí nese název Po setmění. S podobným dodatkem jste se mohli setkat v Sims 2 Noční život. Ale hlavně, jaký tento dodatek je? Vyplatí si ho kupovat? K čemu je? To se dozvíte níže. :)
O čem dodatek je?
Dodatek je o noci. Hlavně o tom, co se v noci dá dělat, jak ji prožít a tak podobně. Navíc, simík může být celebrita, může chodit do klubů a může být kousnut upírem.
Jaká jsou nová celoživotní přání?
Uznávaný režisér
- Dosáhněte ve Filmové kariéře 10. úrovně (obor režie)
Renowed director
Životní styl bohatých a slavných
- Dosáhnout úrovně celebrity 5 mějte minimální hodnotu 100.000 S.
Star money
Mistr barman
- Maximální dovednost mixování nápojů
- Kupte si bar
Master mixologist
Legendární milovník
- Milujte se na 5 různých místech s 5 různými simíky
Rose love
Kapela jediného Simíka
- Zcela ovládněte umění hry na basu, kytaru, bicí, piáno i hudební nástroje
One sim band
Hvězdný herec
- Dosáhněte ve filmové kariéře 10. úrovně (obor herectví)
Superstar actor
Nové vlastnosti:
Hvězdná kvalita Star quality.png
Stydlivý LN Shy Trait.png
O Po setmění
V dodatku, jak jsem psal budete moci být celebritou. Bohužel být celebritou je trochu zvláštní, protože v reálném světě se taktým způsobem nedá být celebritou. A jak? Musíte se skamarádit celebritou. Po skamaráděním už na simíkovi budou hvězdy. Hvězdy budete zvyšovat chodením do klubů a prostě se nějak zviditelňovat. Pokud ale ve městě nebude moc celebrit, paparazzi si budou vymýšlet a někdy vám příjdou až do domu a budou vás otravovat. Jak už se ale stanete celebritou, tak nebude moci se vrátit zpět, prostě už jste celebrita a to se mi líbí, protože v reálném světě také celebrita se už nestane normálním člověkem.
Nová příšera: Upír
Nové město: Bridgeport
Obecné zhrnutí: Po setmění je skvělý dodatek. Do hry přibyde spousta oblečení, účesů, nábytků a vy budete moci tvarovat svaly a vnady simíků. Avšak, nebýt upírů a celebrit, tak asi dodatek ve hře nepoznám, ale nahoru zase vyzdvyhuju mrakodrapy. Ale na mrakodrapech mě zase štve to, že si nemůžete vybrat byt.
Moje hodnocení dodatku je: ☺☺☺ z ☺☺☺☺☺
Obal hry:
Načítací obrazovka:
(nemá tu být obludárium, ale po setmění)
Obrázek ze hry:
Všechna práva za foto vlastní EA a ArSePo
 

Jak udělat Let´s play?

25. srpna 2013 v 21:22 | Ghost |  Let´s play - DODATKY
Já, a druhá adminka Anna pracujeme s Sims 3. Oba děláme něco ve smyslu let´s playů. Já dělám let´s playe a Anna dělá ukázky kolekcí (mimochodem, zítra natáčí ukázku kolekce zahradní mejdan, snad.. :D). Obojí se dá ale dělat stejně. Otázka některých z vás je, jak se ten LP dělá a co je k němu potřeba a tak dále.

1. Co je potřeba mít k natáčení LP?
- Mikrofon
- Fraps
- Movie Maker
- Účet na YouTube
- Hra, na kterou chcete LP natáčet

2. Postup
1) Nejdříve zapněte fraps a klikněte na ,,Movie'' a tam si vyberte podrobnosti.
!Po dobu natáčení LP musí být Fraps zapnutý!
2) Zkuste si, jestli Fraps funguje a jestli funguje mikrofon
3) Zapněte hru a když se vám hra načte, tak zmáčkněte F9. Avšak, každý si může nastavit jakékoliv tlačítko, kterým bude chtít fraps zapnout
4) Přesvědčete se, že Fraps natáčí. Zjistíte to tak, že vám v pravo nahoře budou svítit červená písmena. Často se nám totiž stalo, že nám svítila růžová a tou se nenatáčí.
5) Až budete chtít část LP ukončit, tak zmáčkněte tlačítko, kterým jste spustili natáčení Frapsem.
6) Otevřete složku, kam jste si zvolili, aby vám videa byly odeslány
7) Otevřete Movie Maker
8) Zkopírujte videa do Movie Makeru
9) Zkopírovaná videa přetáhněte do první lišty, který je pod nahráváním
10) Nahrajte video do nějaké složky
11) Přihlašte se na YouTube
12) Nahrajte video

Je to opravdu jednoduché a pochopí to snad každý. Snad jsem vám nějak pomohl, pokud ano, budu rád. Zítra budu dělat recenze na Dodatky The Sims 3 Po setmění a na The Sims 3 Hrátky Osudu. Přeji hezký zbytek večera Mrkající
všechna práva za foto vlastní EA

Jak bychom přejmenovali názvy kolekcí a dodatků?

23. srpna 2013 v 16:59 | Anna M. a Dominik H. |  Dodatky
Ahoj, zajímá vás, jakým slovem bychom mi nahradili názvy dodatků a kolekcí? Pokud ano, nepřestávejte číst a pokud ne, tak si to stejně přečtěte xD

LUXUSNÍ BYDLENÍ - Styl budoucnosti
NA PLNÝ PLYN - Auťáci
ZAHRADNÍ MEJDAN - Život na zahradě
MOJE MĚSTEČKO - Mimo dům
PŘEPYCHOVÉ LOŽNICE - Ložnice s nebesy
SLADKÉ RADOSTI KATTY PERRY - Slaďoučké laskominy sladké hvězdy Katty Perry
DIESEL - Diesel, svět z katalogu
STYL 70., 80. A 90. LET - Život rodičů a prarodičů
FILMOVÉ REKVIZITY - ,,Kamera! Akce!''

CESTOVNÍ HOREČKA - Bláznivá cesta
POVOLÁNÍ SNŮ - Šup do práce
PO SETMĚNÍ - Noční párty velkoměsta
HRÁTKY OSUDU - Etapy života
DOMÁCÍ MAZLÍČCI - Život z čtyř tlapek
SHOWTIME - Cesta ke slávě
OBLUDÁRIUM - Z jiného světa
ROČNÍ OBDOBÍ - Rok se vším všudy
STUDENTSKÝ ŽIVOT - Život na koleji
TROPICKÝ RÁJ - Ostrovní život
DO BUDOUCNOSTI - O pár let později...Nejzajímavější spojení dodatků, kolekcí a světů

21. srpna 2013 v 18:08 | Dominik H. |  Rady ke hře
Pokud jste i vy v sobotu v osm večer dívali na jedničce na zázraky přírody, tak víte, že v cca. druhé polovině se zabývalo hlavně zajímavou chutí některých jídel ( např. jahoda+humr...). Když jsem na to koukal, napadlo mě, že i SIms 3 má nejrůznější spojení chutí. Nyní vám napíšu všechny kombinace, které jsou podle mě zřetelné a zapadají do sebe a ještě napíšu proč.

Slunečné Pobřeží + Tropický ráj
Důvod: Město se do dodatku perfektně hodí.

Roční období + Obludárium
Důvod: Toto spojení přímo láká, protože když si koupíte RoOb a Obl získáte kámen počasí, což je věc, ve které může každá nadpřirozená osobnost dělat ?pokusy?.

Domácí mazlíčci + Roční období
Důvod: Pro větší reálnost a vymazání stereotipu a navíc, toto jsou dva nejvíce očekávané dodatky.

Obludárium + Dragon Valley
Důvod: Tohle město a tenhle dodatek do sebe prostě zapadají.

Po setmění + Showtime
Důvod: Oni si vlastně i v reálu, bez přidání do sebe velice podobají a myslím si, že by bylo dobré, kdyžby například zpěvák či akrobat vystupovali v krásném Bridgeportu, který je v Po setmění.

Studentský život + Hrátky osudu
Důvod: Studenti potřebují vice dvoupatrových postelí a lumpáren, které jsou právě v hrátkách osudu.

Aurora Skies + jakékoliv město
Důvod: Balon z AuSk ve spojení s jakýmkoliv městem vypadá skvěle a dělají se tam i přenádherné fotky.

Moje městečko + Showtime
Důvod: Lepší místo na vystupování neexistuje (:

Styl 70., 80. a 90. let + Showtime
Důvody: Šílené oblečení na koncerty.

Hra je taková, jaká je. A jaké spojení byste viděli vy?