Hotely- jak na ně 8-)

6. srpna 2013 v 8:12 | Anna M. |  Rady ke hře
Raní ptáče dál doskáče... Tak, dnešní článek bude zaměřen jen a pouze na hotely v Sims 3 Tropický ráj. Jistě to znáte. Pokud máte ještě Studentský život, tak na mobilu v TS3 kliknete na realitní a cestovní kanceláře a odklilknete, že chcete mít svůj hotel. Pokud jste v Isla Paradiso, dostanete docela úděsný hotel s názvem Horbatův úkryt. Pokud jste třeba v Barnacle Bay, tak už dostanete prázdný pozemek, na kterém lze stavět. Mně se Horbatův úkryt vůbec nelíbil, takže jsem ho sbourala a postavila si svůj. Už to nebudu protahovat, jdeme dál.
1. HOTEL NEVYDĚLÁVÁ
To se děje celkem často, když nevydělává, prostě ho znovu otevřete, on vydělávat většinou začne.
2. ŠVÁBI
Jistě vás v hodnocení překvapilo to, že si lidé stěžovali na šváby. Jak je odstranit? Najměte si údržbáře, nebo tam dejte popelnici a nebo klikněte na recepci na koupit sprej proti moskytům.
3. ÚDRŽBÁŘI
Jednodušše, pokud máte třeba tři nejlepší, tak to změňte na tři průměrné.
4. ZMĚNA PODLE VÁS
Jestli se vám nelíbí zaměstnanci vašeho hotelu, můžete je změnit kliknutím na tu osobu a tam se vám objeví možnost vytvořit individuální uniformu.
5. HOTELOVÉ VĚŽE
Mohlo být více variant, protože jedna vypadá jako dům pro teploušky, druhá jako chajdy z ulic a třetí jako továrna... Ale to není rada, radím vám, pokud váš simík má skoro vše nízko, dejte ho přespat v hotelu a ono se mu všechno až na společenskost vrátí hezky do zelené
Snad jsem vám nějak pomohla :) Pokud ano hoďte nějaký komentář, pokud byste chtěli ještě s něčím ohledně Tropického ráje pomoci, určitě napiště :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama