Opět se vracím k městům ze Store - podrobné

11. srpna 2013 v 20:21 |  Rady ke hře
Opět jdu hodotit všechna města ze Store. Města k datadiskům jsou jen takovou třešničkou na dortu a hráči by za ně měli být rádi, takže ty házím stranou. Jdu tedy hodnotit. ;)
Lucky Palms - Líbí se mi, jak je město rozlehlé a vy nevíte, kam až město jde. Moc se mi město líbí. Příjde mi i hezké to, jak jsou ty stromy hezky seřazený a jak je na pár místech zelená. Také se mi líbí takové, jakési kopce (?) které jsou určitě symbolem Lucky Palms. Jediné, co se mi nelíbí je to, že když stavíte, tak je ta zeď hnědá. Proč? Podle mě mohla zůstat normálně šedá! Abych to zhrnul, město je krásné a tvůrci se mi trefili do gusta.
Barnacle Bay - Krásné město. Příjde mi, že je tam kus z Sunset Valley, kus z Riverwiev a kus z Isla Paradisa. A většinou je to nejlepší. Město podle mě mohli udělat město o kousek větší. A také mi dokonce příjde, že je tam kus z The Sims 2 Šťastnou cestu, ostrov Twikki. Ta loď! Ale co ti piráti?! Žádný jsem tam neviděl, což mě trochu zklamalo. Moc kusů nábytku atd. tam nepřibylo a do vody jste dali námořníkův komplet?! Chvíle k zasmání!
Lunar Lakes- Město z budoucnosti. Mně příjde, že to město je takový, zvláštní. Moc se mi na městě nelíbí taková zvláštní hnědá, která je na tom. Jakoby to město bylo z odpadků z moře. Když to srovnám s Lunar Lakes, tak tohle se mi nelíbí. Avšak líbí se mi nápad. Možná, že už v dob vydání Lunar Lakes tvůrci věděli, že bude datadisk Do budoucnosti. Já bych si tohle město dokázal v Do budoucnosti představit, ale trochu více propracovanější.
Aurora Skies- Krásné město, které na mě působí městem klidu. Místem, kam si člověk lehne a uteče od trablí města. Hlavně se mi líbí vodopády, které dělají město krásnějším, než je. Dále balóny, které jsou rychlé jak teleportace. Ale příjde mi, že to město je celkem malé, a proto působí takovým místem klidu. Také se mi líbí nápad s polární září. Sice jsem ho neviděl, ale snad někdy příště :D. Avšak, tohle město mohlo být opravdu více větší a nelíbí se mi ty baráčky. Ale abych oponoval, líbí se mi nápad s chodítkem :D
Dragon Valley- Keltské, velké město. Toto město mě příjde, jako skutečný minidatadisk k The Sims 3. Hlavně kvůli lukostřelbě a drakům. Ani ve snu by mě nenapadlo, že tohle někdy opravdu bude! I když, Sims by měl být o reálném světě a tam draci nejsou, ale zas nadruhou stranu, vy snad v reálném životě vidíte mumie (CeHo), vy máte imaginární hračku, která s vámi roste (HrOs) a mohl bych pokračovat. Město je krásné a je úžasně velké a propacované. Skvělá práce!
Hidden Springs- Město mi připomíná Sunset Valley z lesnického pohledu. Lesy se mi líbí a také se mi líbí takové množství lázní. Líbí se mi, že je vše pohromadě a že nemusím jezdit po městě jak blázen a hledat tam například potraviny. Město je hezké a i ty hory jsou parádní, ale opět, město by mohlo být větší!
Sunlit Tides- Krásné město! Kdo má Tropický ráj, tak tam postaví hausbót, postaví si tam hotel atd. protože město připomíná Isla Paradiso, jenže, Sunlit Tides se mi líbí o něco víc, protože je hezky rozlehlé a velké a ty pláže, jak jsou na tom vidě. A navíc, když si koupíte zlatou edici, dostanete saunu a masážní stolek, který byl v The Sims 2 Šťastnou cestu. Další skvělá práce !
Monte Vista- Já nevím, mě to město proste a jednodušše nezaujalo. Příjde mi, že se spíš hodí do The Sims Medieval, sem moc ne. Ale nadruhou stranu, město se bude hodit pro kolekci Filmové rekvizity, protože tam budete moci dělat různé příběhy. Třeba ty westernové by se tam hodily!
Riverwiev- Město je velké a také jako jediné zadarmo. Moc se mi město líbí, je krásné, akorát tajemné a pro pětičlenou rodinku se moc nehodí. Nevím, co bych na tomto městu měl za připomínky a tak, prostě, když chcete stáhněte si to, je to zadarmo a za zkoušku nic nedáte!
všechna práva za foto vlastní EA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama