The Sims 3 Hrátky osudu pod pokličkou

26. srpna 2013 v 14:22 | Dominik H. |  Dodatky
Další dodatek, který by měl každý ihned po ročním období a domácích mazlíčkách mít. Ale to je čistě můj názor. Nebudu tu nic prodlužovat a prozrazovat, jdeme psát.
O čem dodatek je?
Dodatek je o lepším prožití všech životních generací. Jedodušše obohatí a přidá nové možnosti všech generací u simíků a přidá spoustu věcí (palanda, kočárky, domy na stromě, vodní klouzačky...) a váš simík bude moci být chlupatý ( :D ) a přidá toho do hry spoustu.
Jaká jsou nová celoživotní přání?

ŽÁDNÁ

Kroužky pro děti:
Hudební klub
Hudební klub
Sportovní klub
Sportovní klub
Debatní klub
Debatní klub
Dramatický klub
Klub činoher
Umělecký klub
Umělecký klub
Studijní klub
Studijní klub
Výrobní klub
Výrobní klub
Klub novinářů
Klub novinářů
* všechny kroužky navyšují danou schopnost

Nové vlastnosti:
Pečující Trait nurturing.png
Rebel Trait rebellious.png
O všech generacích:
Miminko- Vaše miminko, které se vám narodí dostane ihned po narození imaginární hračku, která s ním roste a simík ji do doby, než vyroste do batolete bude v jeho inventáři.
Batole- Imaginární hračka ožívá a vy si s ní budete moci hrát.
Dítě - Vaše dítě a i teenager bude moci chodit na mimoškolské kroužky jako hudební klun, sportovní klub, výtvarnický klub... a simík bude moci mít dům na stromě a pokud se vám narodí dvojčata a nebo prostě budete mít dva sourozence a málo místa, budete moci je nechat spát v palandě.
Teenager- Vlastnost rebel není jen tak vlastnost. Teenager bude moci vyvádět lumpárny. Házet do ředitelny žáby, dávat před dům smrduté pytlíky, házet na dům vejce, nabarvit vodu ve sprše, rozbít záchod a dát na židli prdící pytlík.
Mladý dospělý- Pokud budete chtít rychleji navázat konverzaci, budete moci dát dívce květinu a tím ji lépe okouzlit. Navíc přibyde spousta dortů na svatby :)
Dospělý - Simík bude moci mít krizi středního věku a tu si bude moci vybít na novém auťáku a nebo na televizi. Čemu dáte přednost?
Senior- Simík bude moci vzpomínat na svůj život a bude moci chodit o holi.
Nová příšera: Imaginární hračka
Nové město: Žádné
Obecné zhrnutí: Pokud vás nudí dané možnosti a chcete, aby si simíci více uživali život, tak si dodatek kupte. Za ty peníze to stojí, avšak si myslím, že tyto možnosti měli být už v základce.
Moje hodnocení dodatku je: ☺☺☺☺ z ☺☺☺☺☺
Obal hry:
Načítací obrazovka:
Obrázek ze hry:
Všechna práva za foto vlastní EA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama