Říjen 2013

Názor na The Sims 3 Filmové rekvizity

21. října 2013 v 13:02 | Dominik H. |  The Sims 3 Kolekce
Teprve před týdnem mi přišla kolekce filmové rekvizity. Kolekci jsem měl později, protože jsem ji ani moc nechtěl a nijak moc mě nelákala. Díval jsem se na různá vide a tak a tak jsem si ji objednal na mé populární a ověřené stránce, myslím si, že ji všichni znáte (www.film-game.cz)
Nyní jdu hodnotit kolekci, nebudu vám popisovat jednotlivé kousky, ale takové ty všeobecné věci, co se mi líbili a neblíbili a tak.
NAČÍTACÍ OBRAZOVKA
Luxusní! Strašně se mi líbila a nijak mi nevadilo, že vystřídala obrazovku z tropického ráje, protože se mi moc nelíbila. Tahle je krásná! Bohužel jsem ji nevyfotil, ale to nevadí, je na ní odpočítávadlo 5-4-3-2-1 a různé filmové pásky. Krásná!
ÚČESY
Většinu účesů si myslím, že asi nikdy nepoužijete a nepoužijeme. Mně se líbilo pět kousků a to pouze u žen, u pánů, dětí, a teen nejsou moc pěkné. Jsou takové šílené. U žen se mi líbily dva rozcuchané, ty byly pěkné, pak ten, co je v traileru na western, ten po ramena a pak dva účesy s čelenkou.
OBLEČENÍ
Podobně jako u účesů. Některé asi použijete a některé ne. Mně se hodně líbily takové ty z Hrdinů proti padouchů, ty nejvíce, poté Westernové oblečené a nejméně horory, ty jsem snad nepoužil nikdy. U pánů se mi moc nelíbí žádné, spíše u žen je lepší oblečení.
BOTY
Pouze u žen, ale krásné!
NÁBYTEK....
Podle vkusu, ale mě se moc nelíbí, pouze stoly, postele ne.
CO JSEM ČEKAL, ALE NESTALO SE...
Nějaké pozemky, například Westernovská kavárna či bar a tak... Nebo hororový dům a tak, to se bohužel nestalo.

Kolekci bych dal krásných 82% super kolekce.

Moje srovnávačka:
Lepší kolekce: Luxusní bydlení 91%
Horší kolekce: Přepychové ložnice: 76%
Moje procenta :) abyste zjistili můj vkus, jinak mám všechny kolekce (krom SlRaKaPe) a tady ty jsou nejblíže k Filmovým rekvizitám.

Pár mých domů na stažení

16. října 2013 v 17:41 | Dominik H. |  Naše postavené domky (TS2,TS3,TS4)
Rodinný dům- vhodný pro čtyři členy- nejlépe 2x rodiče, 2x teenageři
Rodinná vila- vhodná pro čtyři členy- nejlépe 2x rodiče, 2x teenageři
Rodinná vila- vhodná pro čtyři členy- nejlépe 2x rodiče, 1x batole, 1x dítě

Kavárny ve hře The Sims 3

16. října 2013 v 17:34 | Dominik H. |  The Sims 3 Dodatky
Ve hře The Sims 3 přibydil k dalším novým podnikům, které v The Sims 2 nebyli i kavárny. Kavárny my, jako lidé vidíme jako místo, kde jdeme s kamarády, rodinou, s přítelkyní/přítelem a pijeme nějaký nápoj, popřípadně jíme i nějaký cukrářský pokrm a přitom si povídáme. V The Sims 3 to bohužel tak vymakané není a já vám dám par tipů, jak to vymakat Usmívající se.
Co je za potřebí? The Sims 3. Co je vedlejší? Podle toho, co budete chtít S vyplazeným jazykem.

Historie podniků:
The Sims 1:
Bohužel si nepamatuji.
The Sims 2:
Pokud jste vlastnili dodatek noční život, tak jste mohli jít do restaurace a tam si dát večeři, při které byli nějaké interakce, například po kamarádovi jste mohli hodit jídlo a s romantickou známostí jste si mohli vyměnit sousto.
The Sims 3:
V The Sims 3 byly a stále jsou kavárny takové, prázdné, nic s nimi dělat nelze, jen tam přijít, vyčůrat se, popovídat si a odejít domů. Lehké opepření byl podnik ze store Bistro otevřeno jako obvykle, kde jste mohli objednávat jídla a i si najmout kuchaře. Co jsem zapomněl k kavárnám dodat bylo to, že kavárny si lze zakoupit a tím si budete moci kavárnu přetransformovat.

Kavárny v dodatcích:
1. Moje městečko
V této kolekci je takový, hnědožlutý a je pěkný. Nevzpomínám si na název, ale vím, že se mi líbila.
2. Sladké radosti Katty Perry
Jelikož Sladké radosti KP nemám a ani po tom nijak moc netoužím, tak jsem u mé sestřenice, která skupuje pozemky v Sunset Valley šla do své kavárny, která se jmenuje Prvotřídní zákusek a střechu měla ve tvaru dortu. Šílenýý. Pro holky se to může zdát pěkný, ale mě se to prostě nelíbí...

Tip:
Kavárny, jak jsem psal, jsou v TS3 nudné. Jak je opepřit? Takhle: Kupte si nějaký podnik a...
Platí pro ty, co mají SHOWTIME
Dejte na zápraží fotobudku, simíci je mají rádi.
Platí pro ty, co mají STUDENTSKÝ ŽIVOT
Dejte někam tu miniledničku, je v ní spoustu jídla.
Platí pro ty, co mají MIDDNIGHT HOLLOW
Nikde není zakázané dát do kavárny malý obchod, takže ho tam dejte a vyděláte dvakrát tolik.
Platí pro ty, co mají MAZLÍČKY
Pejskaři, koňáci či kočičáci rádi něco při procházce... Ale i mazlíčci, dejte dovnitř hada a ven boudu Usmívající se.
Platí pro ty, co mají TROPICKÝ RÁJ
Chcete-li mít nepřetržitě pořád přísun jídla, dejte tam stoly, které se neskazí. (takové ty modré xD)
Po dlouhé době, to byla další rada a nebojte, ten třítýdenní zádrh, kdy jsme nic nepřidávali je u konce ;).
Všechna práva za foto vlastní EA

The Sims 3 Luxusní bydlení

16. října 2013 v 15:42 | Anna M. |  The Sims 3 Kolekce
Další článek bude věnován kolekci luxusní bydlení. Tato kolekce je jako první, která patří k The Sims 3. V kolekci je spousta exkluzivních předmětů a ještě k ní jsou tři předměty, k desátému výročí The Sims, což napovídá k tomu, že Luxusní bydlení bylo vydáno v únoru roku 2010.
Na tuto kolekci jsem dělala ukázku. Mohli jste vidět, že valná většina se mi moc líbila a líbí. Nyní si to roztřídím, abyste věděli, co a jak.
--ÚČESY--
Dívčí: 1. je takový, podle mě v Egyptském stylu. Ten účes se mi líbil dříve, dříve jsem ho milovala, ale teď ho moc nepoužívám, ale jedná se o podle mě, na první kolekci dost vymakaný účes. 2. jsem sice ve videu řekla, že se mi líbí, ale na té stařence, na těch mladých to nevypadá dobře a podle mě DĚS!
Klučičí: 1. 2. a 3.: Jsou ve stejném stylu, trochu ulízaný a to moc nemám ráda.
--OBJEKTY--
Jedním slovem krááásné. Většina se mi moc líbí. Mám ale dvě věci, co mě vadí! 1. V kolekci jsou stoly, židle, postele, noční stolky, skříně a vše na tom má jakési svítilny, které svítí i když se přebarví a to je celkem ošklivé. 2. Všechna světla, krásné lampy a tak svítí pouze modře.
--OKNA, DVEŘE-
Krásné, ale malé Usmívající se.
--SPECIÁLNÍ OBJEKTY--
1. Akvárium s rybičkami, velké a krásné Usmívající se. 2. Elektrická kytara, Ach pečivooo. Krásná a vydává dobré zvuky. 3. Postel ve tvaru srdce, která byla v dodatku Život v bytě a je krásná. A při WooHoo svítí.
Tady je odkaz na moje videjko: http://www.youtube.com/watch?v=V3pmBkJusTk
Všechna práva za foto vlastní EA.

Sladké radosti Katty Perry

16. října 2013 v 13:22 | Anna M. |  The Sims 3 Kolekce
Tento článek bude věnován kolekci Sladké radosti Katty Perry, která vyšla cca tři týdny po vydání dodatku Showtime. Kolekce je velice zajímavá, ale pro některé fanoušky komunity The Sims 3 je kolekce nepotřebná, ošklivá a ne příliš přitažlivá. Někteří si říkají, že Katty Perry není žádná celebrita a že existuje spousta jiných slavnějších celebrit. Ok, přiznávám, že třeba Lady Gaga má také dobrý styl, který jen tak někdo nenosí. Oblečky a účesy, které jsou v kolekci Sladké radosti KP jsou většina z videoklipu Katty Perry- California Gurls.
Kolekce je dražší než obvykle, stojí kolem 500 Kč a to z toho důvodu, že je v ní více oběktů, než v předchozích kolekcí, což je sice pravda, ale většinu z nich zřejmě nikdo nepoužije.
V kolekci se můžete těšit na několik účesů pro DÍVKY, spoustu oblečení pro DÍVKY, tři OBECNÍ PARCELY- kavárna, bazén, park, poté SPOUSTA OBJEKTŮ a i některé OBLEČKY PRO KLUKY.
Pokud máte o kolekci zájem, ale nechcete se dívat na trailer, už kvůli tomu, abyste byli překvapení, tak mrkněte na videoklip a zaručuju vám, že několik účesů, oblečků a objektů se poté objeví ve vaší hře.
Adios! :)
všechna práva za foto vlastní EA

Nabíráme nového ADMINA a GRAFIKA do časopisu a blogu

2. října 2013 v 21:16 | Dominik H. |  Časopis
Je o tu, po třech měsících, třech číslech jsme s adminkou Annou uznali, že to nezvládáme a že potřebujeme nějakou pomoc. Proto nabíráme nového admina a nového grafika. Nyní vám vypíšu vše, co by měl obnášet.

Platí pro ADMINA
- Minimální věk 12
- Musí mít perfektní znalosti ČJ
- Musí znát TS3 a vše okolo ní
- Každý měsíc by dostával minimálně 2 články, které by napsal do časopisu (šéfredaktor, já určím, pokud nebudete dané téma chtít, dám vám jiné)
- Požaduji minimálně jeden článek na tento blog
Platí pro GRAFIKA
- Minimální věk 12
- Musí umět pracovat s Photoshopem nebo jiným podobným programem
- Každý měsíc bude dělat úvodní stranu s daným tématem měsíce ( prosinec- Vánoce, duben- Velikonoce...)
- Bude dělat popisy u článků
- Bude moci měnit záhlaví blogu

Pokud byste měli zájem být novým adminem nebo grafikem, napište mi na FB: https://www.facebook.com/dominik.hladky.5
PS: Přijímáme i děvčata ;)