Názor na The Sims 3 Filmové rekvizity

21. října 2013 v 13:02 | Dominik H. |  The Sims 3 Kolekce
Teprve před týdnem mi přišla kolekce filmové rekvizity. Kolekci jsem měl později, protože jsem ji ani moc nechtěl a nijak moc mě nelákala. Díval jsem se na různá vide a tak a tak jsem si ji objednal na mé populární a ověřené stránce, myslím si, že ji všichni znáte (www.film-game.cz)
Nyní jdu hodnotit kolekci, nebudu vám popisovat jednotlivé kousky, ale takové ty všeobecné věci, co se mi líbili a neblíbili a tak.
NAČÍTACÍ OBRAZOVKA
Luxusní! Strašně se mi líbila a nijak mi nevadilo, že vystřídala obrazovku z tropického ráje, protože se mi moc nelíbila. Tahle je krásná! Bohužel jsem ji nevyfotil, ale to nevadí, je na ní odpočítávadlo 5-4-3-2-1 a různé filmové pásky. Krásná!
ÚČESY
Většinu účesů si myslím, že asi nikdy nepoužijete a nepoužijeme. Mně se líbilo pět kousků a to pouze u žen, u pánů, dětí, a teen nejsou moc pěkné. Jsou takové šílené. U žen se mi líbily dva rozcuchané, ty byly pěkné, pak ten, co je v traileru na western, ten po ramena a pak dva účesy s čelenkou.
OBLEČENÍ
Podobně jako u účesů. Některé asi použijete a některé ne. Mně se hodně líbily takové ty z Hrdinů proti padouchů, ty nejvíce, poté Westernové oblečené a nejméně horory, ty jsem snad nepoužil nikdy. U pánů se mi moc nelíbí žádné, spíše u žen je lepší oblečení.
BOTY
Pouze u žen, ale krásné!
NÁBYTEK....
Podle vkusu, ale mě se moc nelíbí, pouze stoly, postele ne.
CO JSEM ČEKAL, ALE NESTALO SE...
Nějaké pozemky, například Westernovská kavárna či bar a tak... Nebo hororový dům a tak, to se bohužel nestalo.

Kolekci bych dal krásných 82% super kolekce.

Moje srovnávačka:
Lepší kolekce: Luxusní bydlení 91%
Horší kolekce: Přepychové ložnice: 76%
Moje procenta :) abyste zjistili můj vkus, jinak mám všechny kolekce (krom SlRaKaPe) a tady ty jsou nejblíže k Filmovým rekvizitám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama