Sladké radosti Katty Perry

16. října 2013 v 13:22 | Anna M. |  The Sims 3 Kolekce
Tento článek bude věnován kolekci Sladké radosti Katty Perry, která vyšla cca tři týdny po vydání dodatku Showtime. Kolekce je velice zajímavá, ale pro některé fanoušky komunity The Sims 3 je kolekce nepotřebná, ošklivá a ne příliš přitažlivá. Někteří si říkají, že Katty Perry není žádná celebrita a že existuje spousta jiných slavnějších celebrit. Ok, přiznávám, že třeba Lady Gaga má také dobrý styl, který jen tak někdo nenosí. Oblečky a účesy, které jsou v kolekci Sladké radosti KP jsou většina z videoklipu Katty Perry- California Gurls.
Kolekce je dražší než obvykle, stojí kolem 500 Kč a to z toho důvodu, že je v ní více oběktů, než v předchozích kolekcí, což je sice pravda, ale většinu z nich zřejmě nikdo nepoužije.
V kolekci se můžete těšit na několik účesů pro DÍVKY, spoustu oblečení pro DÍVKY, tři OBECNÍ PARCELY- kavárna, bazén, park, poté SPOUSTA OBJEKTŮ a i některé OBLEČKY PRO KLUKY.
Pokud máte o kolekci zájem, ale nechcete se dívat na trailer, už kvůli tomu, abyste byli překvapení, tak mrkněte na videoklip a zaručuju vám, že několik účesů, oblečků a objektů se poté objeví ve vaší hře.
Adios! :)
všechna práva za foto vlastní EA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama