The Sims 3 Luxusní bydlení

16. října 2013 v 15:42 | Anna M. |  The Sims 3 Kolekce
Další článek bude věnován kolekci luxusní bydlení. Tato kolekce je jako první, která patří k The Sims 3. V kolekci je spousta exkluzivních předmětů a ještě k ní jsou tři předměty, k desátému výročí The Sims, což napovídá k tomu, že Luxusní bydlení bylo vydáno v únoru roku 2010.
Na tuto kolekci jsem dělala ukázku. Mohli jste vidět, že valná většina se mi moc líbila a líbí. Nyní si to roztřídím, abyste věděli, co a jak.
--ÚČESY--
Dívčí: 1. je takový, podle mě v Egyptském stylu. Ten účes se mi líbil dříve, dříve jsem ho milovala, ale teď ho moc nepoužívám, ale jedná se o podle mě, na první kolekci dost vymakaný účes. 2. jsem sice ve videu řekla, že se mi líbí, ale na té stařence, na těch mladých to nevypadá dobře a podle mě DĚS!
Klučičí: 1. 2. a 3.: Jsou ve stejném stylu, trochu ulízaný a to moc nemám ráda.
--OBJEKTY--
Jedním slovem krááásné. Většina se mi moc líbí. Mám ale dvě věci, co mě vadí! 1. V kolekci jsou stoly, židle, postele, noční stolky, skříně a vše na tom má jakési svítilny, které svítí i když se přebarví a to je celkem ošklivé. 2. Všechna světla, krásné lampy a tak svítí pouze modře.
--OKNA, DVEŘE-
Krásné, ale malé Usmívající se.
--SPECIÁLNÍ OBJEKTY--
1. Akvárium s rybičkami, velké a krásné Usmívající se. 2. Elektrická kytara, Ach pečivooo. Krásná a vydává dobré zvuky. 3. Postel ve tvaru srdce, která byla v dodatku Život v bytě a je krásná. A při WooHoo svítí.
Tady je odkaz na moje videjko: http://www.youtube.com/watch?v=V3pmBkJusTk
Všechna práva za foto vlastní EA.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama