Listopad 2013

Ukázka věcí v The Sims 3 Do budoucnosti CAS

4. listopadu 2013 v 14:59 | Anna M. |  The Sims 3 Dodatky
Opravdu se omlouvám, pokud jsem na něco zapomněla :)

Názor na The Sims 3 Do budoucnosti

4. listopadu 2013 v 12:54 | Dominik H. |  The Sims 3 Dodatky
Poslední dodatek, do budoucnosti už je nějakou tu dobu v prodeji. Já měl tu čest a dodatek jsem dostal do ruky již v den amerického vydání (22.10.2013) od té dob testuji co to jen jde. Čeká vás článek s obrovskou recenzí, která bude mluvit pravdu.
Osobně, myslel jsem si, že tento dodatek bude děsný. Vlastně jsem na začátku října litoval, že jsem si dodatek předobjednal, ale když jsem dostal do ruky dodatek a začal hrát, obrátil jsem palec zpět nahoru.
Novinky:
- Spousta oblečení
- Účesy
- Nové stavební prvky
- Celoživotní přání
- Celoživotní odměny
- Vlastnosti
- Nový druh mazlíčků
- Nová nadpřirozená bytost, kterou můžete vytvořt v CAS
- Nové město Oasis Landing
- Potomci
- Metro
- Veřejný obchod
- Propracované pozemky v Oasis Landing
- ...
Toto jsou novinky, o pár z nich vám něco napíšu, abyste se alespoň trochu orientovali:
Nový druh mazlíčků- Do města budoucnosti, Oasis Landing, nelze však do budoucnosti vzít mazlíčky (kočky, psy....) a vaše pracovní kariéra, kterou jste měli například v Sunset Valley, například kuchaře, bude pryč. V Oasis Landing jsou jen dva druhy práce a děti nemusí chodit do školy. Ale opět jsem odbočil. Co noví mazlíčci? Jsou to imaginární mazlíčci, o které ale musíte pečovat. V módu obchodu ho najdete jako takovou desku, dáte ji na stůl a ona oživne. Musíte se o ni starat, koupat ji, jinak bude nepříjemně plakat.
Plumboti- To jsou nové nadpřirozené bytosti. Vytvořit je můžete pouze, pokud váš simík má vytváření robotů na úrovni 2, od úrovně dva můžete tvořit.
Toto byl dodatek do budoucnosti, další podrobné informace vám o něm nesdělím, abyste z toho něco měli. Takže ahoj a užívejte hru! :-)
Fotky z mé osobní hry:
Oasis Landing
Plumbot