Rozhovor s: Fal

11. ledna 2014 v 13:06 | Dominik H. |  Dodatky
1. Jak dlouho hraješ The Sims?
Zhruba 8 let. The Sims 2 jsem hrála jen chvilku a měla jsem pouze základní hru, tak o to víc mě lákalo The Sims 3 .
2. Jaký dodatek, kolekce a svět je tvůj nejoblíbenější?
Na tuto otázku nikdy nevím, co přesně odpovědět. Pro mě má každý dodatek nějaké to plus, a který by mi určitě chyběl. Vlastně každý dodatek, co vyšel, jsem si ráda zahrála a vše vyzkoušela. A vždy ten poslední byl pro mě příjemnou novou změnou. Tak jednoznačně nedokážu říct můj nejoblíbenější dodatek. Nejvíc jsem hrávala Po Setmění, Mazlíčky, Obludárium. Kolekci mám pouze jednu a tu, která mě oslovila dle obsahu, který se mi hodí. Zahradní mejdan.
3. Ve kterém světe by jsi chtěla bydlet?
Bývalo to různé. Jednou jsem chtěla bydlet v Appalooských pláních, jindy v Twinbrooku. Pak vyšlo Obludárium a zamilovala si Moonlight Falls. Tato představa mi vydržela do doby, než se nedávno objevilo nové město Midnight Hollow. Které u mě v tuto chvíli vítězí .
4. Kde tě napadlo tvořit fotky a příběhy ze hry?
Hodně jsem sledovala Výměnu. Tvorbu ostatních. Najednou tam přibývalo více fotek, kdy simíci byly v pózách a pěkně nafoceni. Chtěla jsem to vyzkoušet a tak hledala informace. Nakonec jsem našla odkaz na facebookovou oficiální stránku, udělala si účet a pročítala otázky a rady uživatelů. Bavilo mě to a postupně jsem vše začala zkoušet, kombinovat.
5. V jakém programu upravuješ fotky?
Ze začátku to byly programy zdarma, které jsem zkoušela. Gimp, Picasa, Photofiltre. Pak se rozhodla pro Zoner Photo Studio. U něj jsem stále. Někdy využiji rámečky z online editorů.
6. Jak dlouho ti trvá, než najdeš ten správný okamžik k vyfocení?
To je různé a náhodné. Někdy se daří, jindy to nejde jak má. Mnohdy stavím pozadí hodinu, dvě a pak zjistím, že mi tam simíci nesedí, jak mají a celé předělávám. Pak když je simík v póze ho zkouším různě umisťovat, než mám pocit, že je v místě, kde být má. Čas určit nedokážu. Mnohdy je to delší, než bych si sama přála a mám chuť hru vypnout. Jindy to jde samo.
7. Když by jsi mohla, co by jsi na The Sims 3 změnila?
Našlo by se toho docela dost . Ale je mi jasné, že spousta věcí nejde provést a realizovat. Určitě bych uvítala něco jako bylo The Sims 2 Podnikání. Líbilo by se mi více sportů. Například běžky, lyže, tenis a tak dále. Králičí nory pro mě taky nejsou příliš atraktivní. Bylo by fajn jít se simíkem do obchodu, vidět tam regály se zbožím. Metro, do kterého by simík nastoupil a byl vidět vnitřek vagonu. To samé například i nemocnice nebo některá pracovní místa, která jsou skryta našim zrakům. Více možností pro realizaci zahrad. Více druhů, tvarů, velikostí a barev kamenů. Více okrasných malých stromků. Chybí i věci právě pro obchody a podnikání. Pro stavění salonů, pekáren, cukráren, kaváren. Řeší se to downloady, které mnohdy ve hře dost často zlobí. Stavění kulatých zdí, více tvarů střech. Je toho spousta, co bych ve hře uvítala a co bych změnila. Dalo by se vyprávět hodiny o tom, co by vše mohlo být jinak.
8. Budeš si pořizovat The Sims 4?
Na The Sims 4 se hodně těším. Hra by měla být hratelnější. Měla by mít nové možnosti, ale samozřejmě i mínus. Určitě si The Sims 4 pořídím .
9. Máš v The Sims ráda nadpřirozené bytosti?
Tím se mi právě simíci hodně přiblížili. Vždy jsem měla ráda fantasy hry a tak pro mě v simíkách, jsou tyto bytosti nepostradatelné .
10. A na závěr, co by jsi vzkázala ČR a SK komunitě?
Ráda bych popřála spoustu nových zážitků se simíky, plno inspirace při tvoření a natáčení, hlavně nevzdávat to, co se zrovna nedaří. Nenechte se odradit jedním neúspěchem ze hry i z tvorby a ani ze života. A hlavně dělejte to, co Vás baví a motivuje . Děkuji časopisu Simíkovci a Dominiku Hladkému za příjemný rozhovor a přeji hodně čtenářů.
Rozhovor s Fal byl výborný. Strašně se mi líbilo, jak ke každé otázce udělala obrovské odvětvý slov, je vidět, že si s rozhovorem udělala práci :-)
Ve středu se můžete těšit na rozhovor s Defi :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama