Říjen 2014

Lázeňská Oáza- Recenze

4. října 2014 v 16:12 | Dominik H. |  The Sims 4- HODNOCENÍ MĚST
A jsme zpátky u dalšího hodnocení města- tentokrát pouštní Lázeňské Oázy. Je fajn, že zde v The Sims 4 je na výběr ze dvou měst, ve trojce to tak nebylo a ten kdo neměl v lásce Sunset Valley měl smůlu!
Co se mi na městě líbí?
Nádherná pohodová atmosféra připomínající léto a lebedění. Miluju stavby, jak soukromé tak městské. Zejména bar, ten je naprosto dokonalý. Miluju i ty začáteční, skromné a malé domky od EA. Město se mi líbí a rád se do něho se simíky podívám.
Co se mi na městě nelíbí?
Už zase Oáza- z EN překladu ,,Oasis'' ?! Ve trojce jsme se sešli s Oasis Landing v dodatku Do budoucnosti, tak proč se Oasis objevuje zase? Je to sice jen malý, bezvýznamný a pro někoho hnidopišský detail, ale podle mě mohli dát vývojáři jiný název města. S čím ještě nejsem spokojen ve městě je to, že jsem tam nenašel nějaké dobré sousedy a za dobrými sousedy jsem musel do Vrbové Zátoky... Nebo že by snad šlo jen o můj názor?! Nezapomeňte vyplnit anketu pod článkem! ☺

Celkově bych městu dal: 57 % ze 100%
Vrbová Zátoka- Recenze

4. října 2014 v 13:58 | Dominik H. |  The Sims 4- HODNOCENÍ MĚST
Je tu další hodnocení měst! První jsem si vybral město Vrbová Zátoka, které bude modelem pro tento článek a já vám k němu povím to, co se mi na něm líbí, co ne a tak podobně, vždyť to znáte z hodnocení měst k The Sims 4 Mrkající.
Co se mi na městě líbí?
Líbí se mi celková atmosféra města, jde z ní pohoda a klid. Typické rodinné město, něco jako Krasohlídkov v The Sims 2 a Sunset Valley v The Sims 3. Líbí se mi přednastavené domky a vybavené čtvrti. Velice mě zaujali i lidé... Bella s Mortimerem například Usmívající se.
Co se mi na městě nelíbí?
Bohužel není open world, takže se nemůžu kompletně pokochat jako ve trojce, či dvojce, ale, co nadělám... Nic.. Abych vám tu ale pořád necpal ,,Open World'' tak se mi nelíbí většina obecních pozemků- bar, muzeum ani posilovna mě nijak nenadchli. Plus jim ale dávám za nádherný park a odemknutý pozemek, který vypadá jako Alenka v říši divů.

Celkově bych městu dal: 60 % ze 100 %